Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1402
Stary 17.03.2012, 14:26
Bobek90 napisał(a):Wyświetl post
jova
Karabach i Levadia wystarcza Ci jako argument? Wiedz ze wlasnie wracamy do polityki ktora sprawila ze te wtopy byly mozliwe. Obawiam sie ze niedlugo cos do tego dorzucimy... jesli wogole bedziemy w stanie zakwalifikowac sie do pucharow...
I kolejna niemerytoryczna odpowiedz. Nie twierdzę, że Markus myli się co do swojej oceny sytuacji Wisły (choć nie zgadzam się z nią w pełni). Twierdzę, że uzasadnia swoją ocenę w nielogiczny sposób.
A propos braku logiki: Jeśli sukces pucharowy jest zasługą Holendrów, to dlaczego klęska ligowa nie jest?
Odpowiedz cytując