Arapaho napisał(a):

|
p.s.2 hunter wiem nie powinienem mu odpowiadać ale jak sobie chlop strzela w stopę to nie sposób sie nie śmiać
|
brawo Arapaho, wreszcie pokazałeś jak to się robi manipulację treścią przez Prawych i Sprawiedliwych. Takiej manipulacji mogłaby Ci pozazdrościć GP
