Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#582
Stary 17.03.2012, 13:39
Porównanie Jędrzejczyka i Messiego nie na miejscu. Jędrzejczyk mógł zagrać bez problemów, wystarczyło to zgłosić do sędziego przed rozpoczęciem spotkania (zresztą nie wiadomo, czy tego nie zrobiono, jeśli tak, to sprawy nie ma). Jeśli dokonano zmiany, ale nie spełniono jakichś formalnych wymagań, to dla mnie to nie jest jakieś zachowanie nie fair ani znaczące pogwałcenie reguł gry. Już widzę, jak byś nawoływał do walkowera - powiedzmy - dla Żydów, jakby przez niedbalstwo takiego Krzoski podobna sytuacja zdarzyła się nam w meczu z nimi.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
Odpowiedz cytując