martin_6: wg przepisów Jędrzejczyk był tak samo nieuprawniony do gry w pierwszej 11 Legii jak Leo Messi. Gdyby to zagrał Leoś, byłoby święte oburzenie i chyba protest Gryfa uznałbyś za zasadny? A że Jędrzejczyk jest dużo słabszy od Leosia, to już tylko Legii wina że tak słabych piłkarzy zatrudnia...
