Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 17.03.2012, 13:05
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
W poniedzialek ma zapasc decyzja - jezeli bedzie walkower to Legia u Siebie spokojnie bedzie mogła go odrobic - takie jest moje zdanie.
Tak - będzie mogła. Ale mimo wszystko zapowiada się w takim przypadku nerwówka (szczególnie jeśli szybko nie padnie bramka, a najlepiej dwie), niekoniecznie z happy endem. Osobiście, mimo że życzę Legii jak najgorzej, to uważam że uciekanie się do takich regulaminowych kruczków nie ma nic wspólnego z duchem gry. Jaki realny wpływ na wynik meczu miała zamiana Jędrzejczyk<->Rzeźniczak? Żaden.

Cytat:
Będą chcieli dla prestiżu finału na Narodowym ustawić by w finale grała Legia z Wisłą/Lechem, bo jeszcze nie awansowaliśmy, żeby piać z zachwytu.
Ta... już superpuchar pokazał, jak bardzo góra chce zobaczyć tego typu mecz na Narodowym...
Ostatnio edytowane przez martin_6 : 17.03.2012 o godz. 13:07.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
Odpowiedz cytując