|
Pod względem wyjazdowym i kibicowskim oczywiście Pogoń. Na drugim miejscu Piast/Arka, biorę pod uwagę nowe stadiony. Stadion Zawiszy według mnie jest brzydki, niezbyt mi się podoba. Negatywnie zaskoczyło mnie GKS Katowice, przed sezonem miało walczyć o awans. Niedługo zaczynają nowy stadion budować.
A jak przewidujecie dzisiejsze mecze? Według mnie wygra Flota, Wisła Płock, Sandecja, a remisy Arki i Termalici, GKS Katowice i Ruchu oraz Pogoni i Piasta. Najciekawiej dla tabeli będzie w Szczecinie, zobaczymy czy Piast włączy się do walki o Ekstraklasę. Ciekawie, ale dla dołu tabeli będzie również w Płocku, Wisła ma tyle samo punktów co znajdujący się w strefie spadkowej Dolcan.
Ostatnio edytowane przez Benan : 17.03.2012 o godz. 12:46.
|