Wyświetl pojedynczy post
nh79
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: londyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1396
Stary 17.03.2012, 11:46
Martinus napisał(a):Wyświetl post
O tym, że tutejsi napinacze żądający "polskiej Wisły" zatęsknią wcześniej czy później za czasami Basałaja, Valckx'a i Maaskanta było dla każdego zdroworozsądkowego człowieka oczywiste.Jak widac po ostatnich ruchach i zapowiedziach następnych stanie się to o wiele szybciej niż przewidywałem.Ktoś pisał, że w tym klubie potrzebny jest Copperfield lub Jezus.To jest niestety najlepsze podsumowanie tej dyskusji.
Ciekawe ile będzie trwała "nowa koncepcja" Obstawiam, że kompromitacja w przyszłorocznych Pucharach to najbardziej prawdopodobny moment na wdrożenie "jeszcze nowszej koncepcji" opartej na sprowadzeniu zagranicznego trenera i walki o LM w przyszłym sezonie.
Show must go on.
Obym się mylił...

tak, tylko obawiam sie, ze my do tych pucharow sie nie dostaniemy w tym roku.zrzuci sie to oczywiscie na Holendrow, bo przeciez Probierz przejal ich w trakcie sezonu (zwolennikom Probierza przypominam w jakim stanie Maaskant przejal druzyne) i nie mial czasu wdrozyc swojej wizji, wiec caly przyszly sezon moze pojsc z tego powodu na marne pod egida Bednarza i Probierza.tak jak pisalem juz wielokrotnie, czas na zmiane wlasciciela, bo z tym pewnego levelu nie przeskoczymy.orientuje sie ktos ile wynosi nasz dlug wobec Telefoniki, bo okreslanie, ze BC wpompowal 100 baniek jest lekkim naduzyciem, bo z tego co pamietam to cale to "sponsorowanie" polegalo na zwyklej oprocentowanej pozyczce, choc moze sie myle.....
Odpowiedz cytując