Wyświetl pojedynczy post
Martinus
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1394
Stary 17.03.2012, 11:35
O tym, że tutejsi napinacze żądający "polskiej Wisły" zatęsknią wcześniej czy później za czasami Basałaja, Valckx'a i Maaskanta było dla każdego zdroworozsądkowego człowieka oczywiste.Jak widac po ostatnich ruchach i zapowiedziach następnych stanie się to o wiele szybciej niż przewidywałem.Ktoś pisał, że w tym klubie potrzebny jest Copperfield lub Jezus.To jest niestety najlepsze podsumowanie tej dyskusji.
Ciekawe ile będzie trwała "nowa koncepcja" Obstawiam, że kompromitacja w przyszłorocznych Pucharach to najbardziej prawdopodobny moment na wdrożenie "jeszcze nowszej koncepcji" opartej na sprowadzeniu zagranicznego trenera i walki o LM w przyszłym sezonie.
Show must go on.
Obym się mylił...
Eppur si muove!
Odpowiedz cytując