Temat
:
Wisła Kraków w Pucharze Polski 2011/2012
Wyświetl pojedynczy post
matysiuk
Member
Od: 05.2011
Offline
#
575
17.03.2012, 11:28
I ciekawe jak zostanie rozpatrzona
sytuacja
z walkowerem przeciwko Legi, bo jeśli tak to będą musieli się napocić żeby awansować do tego półfinału
matysiuk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do matysiuk
Znajdź inne posty napisane przez matysiuk