zim zum napisał(a):

|
A według Ciebie teraz jest trudniej dostać się do LM niż przed reformą ?
|
Do LM teoretycznie łatwiej, ale w tegorocznym polskim przypadku tylko teoretycznie, bo akurat Wisła trafiła na drużynę z ósemki najlepszych w całych rozgrywkach, mimo to nie była bez szans aby ich wyeliminować. Natomiast do LE w tym momencie jest nieporównywalnie ciężej się dostać, niż kiedyś, a potem jeszcze wyjść z grupy.
No i w porównaniu do lat około 2000-2003 roku, kiedy to mieliśmy niezłe wyniki punktowe w rankingu, zdecydowanie ciężej aktualnie te punkty się zdobywa - teraz bodajże już w trzeciej rundzie el. LE można było trafić np. na Atletico Madryt, wtedy tych meczów do rozegrania i rywali do pokonania było zdecydowanie mniej.