Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19457
Stary 17.03.2012, 10:28
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Czekaj czekaj, twierdzisz że teraz łatwiej się dostać do fazy grupowej LE niż było się dostać do pierwszej rundy Pucharu UEFA? Ty tak na serio?

Ale dobra, rozumiem, że jesteś typem człowieka że jeżeli fakty nie pasują do ogólnie lansowanej teori to cóż. Tym gorzej dla faktów.
A według Ciebie teraz jest trudniej dostać się do LM niż przed reformą ?
Odpowiedz cytując