Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19456
Stary 17.03.2012, 10:27
piotrek06 napisał(a):Wyświetl post
Dlatego, że zmienił się system eliminacyjny do tych rozgrywek i teraz łatwiej się dostać.
Czekaj czekaj, twierdzisz że teraz łatwiej się dostać do fazy grupowej LE niż było się dostać do pierwszej rundy Pucharu UEFA? Ty tak na serio?

Ale dobra, rozumiem, że jesteś typem człowieka który uważa że jeżeli fakty nie pasują do ogólnie lansowanej teori to cóż. Tym gorzej dla faktów.

PS. Niektórych widze krew zalewa, że Legia ma dobrych wychowanków bo wystarczył jeden słabszy mecz Wolskiego i już wszyscy tylko o tym mówią.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 17.03.2012 o godz. 10:33.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując