piotrek06 napisał(a):

|
Dlatego, że zmienił się system eliminacyjny do tych rozgrywek i teraz łatwiej się dostać.
|
Czekaj czekaj, twierdzisz że teraz łatwiej się dostać do fazy grupowej LE niż było się dostać do pierwszej rundy Pucharu UEFA? Ty tak na serio?
Ale dobra, rozumiem, że jesteś typem człowieka który uważa że jeżeli fakty nie pasują do ogólnie lansowanej teori to cóż. Tym gorzej dla faktów.
PS. Niektórych widze krew zalewa, że Legia ma dobrych wychowanków bo wystarczył jeden słabszy mecz Wolskiego i już wszyscy tylko o tym mówią.