Temat: Praca
Wyświetl pojedynczy post
ZwrABG
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: Kobierzyn Tego sie nie Wstydze!!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#497
Stary 17.03.2012, 09:38
bunny napisał(a):Wyświetl post
Pracował ktoś w Makro przy Rondzie Ofiar Katynia albo na Zakopiańskiej ? Potrzebuje opinie o pracy - jakie wynagrodzenie, jaka atmosfera pracy, jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna, itd.Najlepiej na priv
Podobno w Makro na Zakopiance zwalniają ludzi robi znajomy tam i nie najlepiej jest jeden na drugiego krzywo patrzy i podpierdzielają się na wzajem

Odpowiedz cytując