bunny napisał(a):

|
Pracował ktoś w Makro przy Rondzie Ofiar Katynia albo na Zakopiańskiej ? Potrzebuje opinie o pracy - jakie wynagrodzenie, jaka atmosfera pracy, jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna, itd.Najlepiej na priv
|
Podobno w Makro na Zakopiance zwalniają ludzi robi znajomy tam i nie najlepiej jest jeden na drugiego krzywo patrzy i podpierdzielają się na wzajem
