Temat
:
Praca
Wyświetl pojedynczy post
Puchatek
Member
Od: 12.2011
Skąd: Kraków
Offline
#
496
17.03.2012, 09:25
Kolega robił 3x w tygodniu jakos od 4 rano do 11.00 i miał 540 na rękę ale zrezygnował bo się nie wysypiał.
W nas wiara siła i natchnienie! Szeregi rosną nasze wciąż! Niesiemy Polsce odrodzenie! My, nowe pokolenie!
Puchatek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Puchatek
Znajdź inne posty napisane przez Puchatek