Temat: Praca
Wyświetl pojedynczy post
Puchatek
Member
 
 
Od: 12.2011
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#496
Stary 17.03.2012, 09:25
Kolega robił 3x w tygodniu jakos od 4 rano do 11.00 i miał 540 na rękę ale zrezygnował bo się nie wysypiał.
W nas wiara siła i natchnienie! Szeregi rosną nasze wciąż! Niesiemy Polsce odrodzenie! My, nowe pokolenie!
Odpowiedz cytując