|
Czy Wy też uważacie, że poziom komentowania spotkań w C+ leci na łeb ?
Wczorajsze wywody, szczególnie z meczu derbowego to była jakaś porażka. W Polsce pada mało bramek, bo taki jest trend w Europie. Rozwinęła się taktyka i swoich szans szuka się w stałych fragmentach gry. Czy oni są normalni ?
A hitem jest Jezierski. Kaczmarek fauluje gościa z Zagłębia - żółta kartka. Komentator mówi, ze faul minimalny, ale dostał żółtko za częstotliwość fauli. Potem pokazuja powtórke, okazuje się że pomyłka sędziego. Krótka dyskusja i podsumowanie Jezierskiego. Zgadzam się, nie było faulu, ale żółta kartka się należała. :|
|