Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19452
Stary 17.03.2012, 09:19
Czy Wy też uważacie, że poziom komentowania spotkań w C+ leci na łeb ?

Wczorajsze wywody, szczególnie z meczu derbowego to była jakaś porażka. W Polsce pada mało bramek, bo taki jest trend w Europie. Rozwinęła się taktyka i swoich szans szuka się w stałych fragmentach gry. Czy oni są normalni ?


A hitem jest Jezierski. Kaczmarek fauluje gościa z Zagłębia - żółta kartka. Komentator mówi, ze faul minimalny, ale dostał żółtko za częstotliwość fauli. Potem pokazuja powtórke, okazuje się że pomyłka sędziego. Krótka dyskusja i podsumowanie Jezierskiego. Zgadzam się, nie było faulu, ale żółta kartka się należała. :|
Odpowiedz cytując