Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19451
Stary 17.03.2012, 09:08
Ten Naczo Novo to już bezzębny tygrys ,to sie tak łatwo Rybusa nie zastąpi, a i Borysiuka w środku pola też brakowało.

Podobno na meczu było spooro skautów z całej Europy,ciekawe czy ktoś sie zdecysuje na te 15 mln € za Wolskiego ? Myśle że 2,5 to max
Ostatnio edytowane przez AYALA : 17.03.2012 o godz. 09:12.
Odpowiedz cytując