Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19449
Stary 17.03.2012, 08:02
Cytat:
Na prawie pełnym stadionie przy Łazienkowskiej śpiewy kibiców były w piątek zagłuszane przez wybuchy petard. Same przyśpiewki też były nierzadko wulgarne. Kibole Legii dwa razy odpalili race, ci z Poloni przygotowali oprawę z napisem "J...ć Legię" a potem zamiast oglądać spotkanie obrzucali najbliższe trybuny papierowymi samolocikami.
Relacja z meczu wg. wyborczej.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując