Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19447
Stary 17.03.2012, 07:27
Pislem ostatnio, ze 6 mln czy 10 mln euro za Wolskiego to jakies majaki dziennikarzy. I wskazywalem gdzie jest miejsce polskich kopaczy ( vi de Malecki i M'bro). A tutaj masz-w piatek wyczytalem, ze Rafal Wolski oswiadczyl, ze poradzil by sobie w Barcelonie....Tak Rafalku. Poradzilbys sobie z kupnem biletu na transport miejski w Barcelonie.
Zamiast nastepnym razempisac o tym ile milionow euro ktos wezmie za Woslkiego, wypada sie najpierw zastanowic czy w ogole go wezmie. Bo rozdzwiek pomiedzy umiejetnosciami a oczekiwana przez dzialaczy cena skutecznie uniemozliwi jakikolwiek transfer.
Odpowiedz cytując