Wojtas napisał(a):

O ku**wa
dzisiejsze słowa Bednarza o Kapce ....
poprostu nie mam słów kto i jak tym klubem zarządza
nie miesci sie to w glowie normalnego czlowieka,zeby po roku burzyc to co bylo w cale nie takie złe ,a i budowac nowe-co juz teraz na oko wydaje sie 100 razy gorsze
cos niesamowitego co sie dzieje w tym klubie
coraz bardziej zaczynam myslec o jakim pomysle bojkotu czy protestu bo na naszych oczach ten klub sie pogrąza
|
Myśle,że każdy kto ma łeb na karku myśli podobnie.
TYLKO MY możemy uratować ten klub, bo mogą nadejść naprawdę chude lata, jak już kiedyś pisałem Bogusław Cupiał zwariował, pewnie z frustracji .
Nie wiem czy tylko w moim kręgu ludzie marzą by Boss zgodził się sprzedać Wisłę ?
Super byłoby gdyby osoby kumate od nas coś podziałały,ale nawet jak pokazalibyśmy naszą gorycz na Legii byłoby dobrze. Niektórzy ludzie powinni po prostu zniknąć z Wisły Kraków,bo ciągną ją na dno.