Wyświetl pojedynczy post
blanco
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1393
Stary 17.03.2012, 01:39
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
O ku**wa

dzisiejsze słowa Bednarza o Kapce ....

poprostu nie mam słów kto i jak tym klubem zarządza

nie miesci sie to w glowie normalnego czlowieka,zeby po roku burzyc to co bylo w cale nie takie złe ,a i budowac nowe-co juz teraz na oko wydaje sie 100 razy gorsze

cos niesamowitego co sie dzieje w tym klubie

coraz bardziej zaczynam myslec o jakim pomysle bojkotu czy protestu bo na naszych oczach ten klub sie pogrąza
Myśle,że każdy kto ma łeb na karku myśli podobnie.
TYLKO MY możemy uratować ten klub, bo mogą nadejść naprawdę chude lata, jak już kiedyś pisałem Bogusław Cupiał zwariował, pewnie z frustracji .
Nie wiem czy tylko w moim kręgu ludzie marzą by Boss zgodził się sprzedać Wisłę ?

Super byłoby gdyby osoby kumate od nas coś podziałały,ale nawet jak pokazalibyśmy naszą gorycz na Legii byłoby dobrze. Niektórzy ludzie powinni po prostu zniknąć z Wisły Kraków,bo ciągną ją na dno.
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
Odpowiedz cytując