0 22 napisał(a):

Była. Maccabi i Jutrzenka Kraków już nie istnieją.
A w TVN24 pracują idioci.
P.S. A derby Polski to grali z nami już chyba wszyscy poważni kibicowsko mistrzowie ostatnich 30 lat. Oczywiście takie są tylko jedne
|
Kolezko, Maccabi dalej istnieje tak jak Wisła, więc synonim "święte" pasuje do Krakowa właśnie.Dlatego, bo klub z kałuży był klubem żydowkim, a Wisła bardziej nacjonalistycznym klubem.Rozumiesz to, czy trzeba ci to rozrysować?