Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19443
Stary 17.03.2012, 01:39
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Była. Maccabi i Jutrzenka Kraków już nie istnieją.

A w TVN24 pracują idioci.

P.S. A derby Polski to grali z nami już chyba wszyscy poważni kibicowsko mistrzowie ostatnich 30 lat. Oczywiście takie są tylko jedne
Kolezko, Maccabi dalej istnieje tak jak Wisła, więc synonim "święte" pasuje do Krakowa właśnie.Dlatego, bo klub z kałuży był klubem żydowkim, a Wisła bardziej nacjonalistycznym klubem.Rozumiesz to, czy trzeba ci to rozrysować?

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując