Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 17.03.2012, 00:25
własnie sobie popatrzyłem na ten ich stadion - mówię o Piaście - dokładnie na opis:

Cytat:
Wyjątkowo prosta konstrukcja z prefabrykatów zaczęła rosnąć we wrześniu 2010 i cały stadion był gotowy już w lipcu 2011.
Ja rozumiem, że nasz jednak większy i w ogóle, ale k... w rok stadion? Da się?

Potem popatrzyłem sobie, jaką frekwencję mają od oddania tego nowego stadionu i... od 7,5 do 9,5 tysiąca :O Nawet nie ma sensu pisać, który klub z e-klasy ma niższą - łatwiej byłoby napisać, który na wyższą
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując