własnie sobie popatrzyłem na ten ich stadion - mówię o Piaście - dokładnie na opis:
Cytat:
|
Wyjątkowo prosta konstrukcja z prefabrykatów zaczęła rosnąć we wrześniu 2010 i cały stadion był gotowy już w lipcu 2011.
|
Ja rozumiem, że nasz jednak większy i w ogóle, ale k... w rok stadion? Da się?
Potem popatrzyłem sobie, jaką frekwencję mają od oddania tego nowego stadionu i... od 7,5 do 9,5 tysiąca :O Nawet nie ma sensu pisać, który klub z e-klasy ma niższą - łatwiej byłoby napisać, który na wyższą
