Temat
:
[22 kolejka] PGE GKS Bełchatów - Wisła Kraków 17.03.12r. godz. 15:45.
Wyświetl pojedynczy post
babing
Junior Member
Od: 03.2012
Offline
#
31
16.03.2012, 23:42
Czy to nasza zasługa ? Czy zasługa słabej gry napastników drużyny przeciwnej, okaże się gdy zagramy z kimś silniejszym niż Lechia czy Amica. k
babing
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do babing
Znajdź inne posty napisane przez babing