Baldur80 napisał(a):

To co dzisiaj pokazaly Legia z Polonia to bylo kalectwo, (dzieci na podworku graja bardziej efektownie) wygladalo to tak jakby obie druzyny graly z podejsciem byle nie przegrac, zero ryzyka bronimy remisu.
Celnych podan jak na lekarstwo biegac tez im sie nie chcialo i wogole brak zaangazowania w grze z obu stron.
Poprostu jedna wielka porazka a nie mecz.
Pozdro.
|
Wy od początku 2012 gracie padakę, więc co się dziwisz? podniecacie się tym 4-0 ze Śląskiem, ale ten Śląsk jaki jest mocny pokazał 8. zespół I ligi. Z Górnikiem w ryj, słabe mecze z ŁKS-em i Podbeskidziem, gdzie przeciwnicy sprawiali lepsze wrażenie i teraz z Polonią.