Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19418
Stary 16.03.2012, 22:43
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Poziom ligi się wyrównał - największy banał klepany od dawna. Liga jest tak chujowa jak chyba nigdy nie była. My gramy tragicznie ale inni wcale nie są lepsi.
Jedyne co się poprawiło to otoczka - stadiony, kibice itd. To tworzy złudzenie że Europa jest tuż za rogiem.
Nie przesadzaj bo jednym beznadziejnym meczu. Prawdziwym wyznaczkiem poziomu ligi są wyniki w pucharach, a te były w tym sezonie świetne.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując