rafkur napisał(a):

Poziom ligi się wyrównał - największy banał klepany od dawna. Liga jest tak chujowa jak chyba nigdy nie była. My gramy tragicznie ale inni wcale nie są lepsi.
Jedyne co się poprawiło to otoczka - stadiony, kibice itd. To tworzy złudzenie że Europa jest tuż za rogiem.
|
Nie przesadzaj bo jednym beznadziejnym meczu. Prawdziwym wyznaczkiem poziomu ligi są wyniki w pucharach, a te były w tym sezonie świetne.