Wyświetl pojedynczy post
19sebawro06
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Przemyśl

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#905
Stary 16.03.2012, 22:40
póki co zachęcam do zagrania w fife street 2012. naprawdę fajna gierka. grafika z fify 12, zawodnicy i zespoły również niestety nie wszystkie, ciekawe tryby (futsal,sztuczna trawa,freestyle, zakładanie jak największej liczby dziur itp.)- polecam
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY



PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując