|
póki co zachęcam do zagrania w fife street 2012. naprawdę fajna gierka. grafika z fify 12, zawodnicy i zespoły również niestety nie wszystkie, ciekawe tryby (futsal,sztuczna trawa,freestyle, zakładanie jak największej liczby dziur itp.)- polecam
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY
PRZEMYŚL
|