Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
bakiagh
Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19403
Stary 16.03.2012, 22:02
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Dawno nie oglądałem tak chujowego meczu.Powiem szczerze, ze wkoncu chciałem oglądnąć sobie mecz Legii i zobaczyć tą wspaniałą grę, a póki widzę jeszcze większą chujnię niż my prezentujemy.
Z drugiej strony Grodziszczanie też chyba robią sobie z widzów jaja.Przypomina mi się Wisła Skorży z tymi dzidami
A mimo to komentatorzy rozpływają się nad grą Legii.
Mecz tragedia.
Odpowiedz cytując