Pablo84 napisał(a):

Dawno nie oglądałem tak chujowego meczu.Powiem szczerze, ze wkoncu chciałem oglądnąć sobie mecz Legii i zobaczyć tą wspaniałą grę, a póki widzę jeszcze większą chujnię niż my prezentujemy.
Z drugiej strony Grodziszczanie też chyba robią sobie z widzów jaja.Przypomina mi się Wisła Skorży z tymi dzidami
|
A mimo to komentatorzy rozpływają się nad grą Legii.
Mecz tragedia.