Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kuba126
Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19398
Stary 16.03.2012, 21:17
Legia mistrz? Chłopy przeciez Legia nic nie gra, nie rozumiem zachwytów pod ich adresem...tak samo było z Podbeskidziem, grali kiche wiec wstrzymajcie sie co poniektórzy z koronacją!
Odpowiedz cytując