Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kuba126
Member
Od: 09.2005
Offline
#
19398
16.03.2012, 21:17
Legia mistrz? Chłopy przeciez Legia nic nie gra, nie rozumiem zachwytów pod ich adresem...tak samo było z Podbeskidziem, grali kiche wiec wstrzymajcie sie co poniektórzy z koronacją!
kuba126
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kuba126
Znajdź inne posty napisane przez kuba126