Będę się upierał że chodzi o wiek ale niewykluczam że głębia przekazu S.B.-eka przerasta moje marne możliwości i jednak to ty możesz mieć rację (tu obstawiałbym pkt 1 lub 3)

p.s.tak szpeniu, tak, Donek dobrze powiedział tylko z logiką coś nie teges (której tu miałeś byś obrońcą) , najpierw :
Cytat:
|
Nie rozumiem prezesa Kaczyńskiego, jak on może funkcjonować w życiu publicznym, uznając, że spotyka się wyłącznie ze swoimi partyjnymi towarzyszami, ale jest to jego wybór
|
po czym W TEJ SAMEJ WYPOWIEDZI rekomenduje Gowinowi żeby przyjął zaproszenie JK (nie wiedziałem że Gowin jest już w PISie)
Cytat:
|
Premier poinformował także, że zaproponował ministrowi sprawiedliwości Jarosławowi Gowinowi, aby przyjął propozycję w sprawie spotkania z zespołem ds. deregulacji PiS
|
p.s.2 hunter wiem nie powinienem mu odpowiadać ale jak sobie chlop strzela w stopę to nie sposób sie nie śmiać