|
Co to ma znaczyć, że Zdichu ma być funkcjonalnym ? Ja to interpretuje, w ten sposób, że jego rola będzie polegała na komentowaniu pracy innych, bo sam na siebie nie weźmie odpowiedzialności.
Jakby boss powierzył Zdzichowi prezesurę to przy takiej ilości spraw które trzeba dopilnować zleciałby ze stołka w ekspresowym tempie.
Bednarz skompromitował się dzisiaj większością swojej wypowiedzi. Też ciekawi mnie to czy Kapka dostał jakiś awans w hierarchii skautów. Pytam się za co ? Jovanic Cikos, Rios. Nie wiem kto jeszcze.
Mamy kilku skautów niech piecze nad tym wszystkim sprawuję ten który dotychczas wykonał swoją robotę najlepiej.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 16.03.2012 o godz. 20:19.
|