Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1387
Stary 16.03.2012, 20:09
Teqcontroller napisał(a):Wyświetl post
Wiecie co spinanie się co BB zrobił a co nie jest śmieszne, tu trzeba właściciela który ma jaja i który myśli o przyszłości, a BC myśli na tu i teraz, chciał Holendrów miał , chciał MP miał, chciał szrotem zdobyć LM, nie zdziałał, więc teraz trzeba wszystkich odpowiedzialnych wy.......ić, czyli norma. W tym klubie NIGDY nie będzie normalnie, a może być jeszcze gorzej...
Bo u nas zawsze jest to myślenie TU i TERAZ. Cupiał na szybko chce wszystko mieć i zrobić. Miast dać czas Valcxowi, Basałajowi przez 4 lata i powoli budować silny zespół, to on zachowuje się jak dziecko w piaskownicy - rozsypie mu się zamek z piasku, zabiera grabki i wiaderko i idzie obrażony do domu. Nie podobało mi się letnie okienko transferowe. Bez sensu sprowadzono piłkarzy, bezmyślnie roztrwoniono pieniądze, ale zapewne dlatego, że Cupiał powiedział - zróbcie mi w tym roku Ligę Mistrzów, daję Wam kasę, określoną pulę, ale zróbcie to już.

Dziwię się, dlaczego latem nie zakontraktowano 3-4 graczy na stałe, na najważniejsze, newralgiczne pozycje. Dlaczego nie wydano tyle pieniędzy, ile byśmy byli w stanie wydać. Po co się oszukiwać, wypożyczać? To bez sensu. Pieniądze na wypożyczenia to pieniądze wyrzucone w błoto, jeśli wypożyczamy zawodników, których wymagań finansowych z góry nie jesteśmy w stanie spełnić, albo których kwota odstępnego jest niczym mission impossible.
Odpowiedz cytując