kucharz_77 napisał(a):

|
Mój kolego. Chodzę na zebrania SKWK od wielu lat i zawsze była mowa o tym że Wisłą rządzą amatorzy, którzy chcą tylko wydrzeć jak najwięcej kasy od Cupiała.
|
I wlasnie moze problem jest w tym co piszesz. Zle adresowanie sprawy. Amatorzy rządza bo Cupiał takowych wybiera i takowymi sie otacza. To duzy chlopiec i trzesie wszystkim. Moze nalezalo by rozmawiac o podejsciu wlasciciela a nie tylko jego kukielek. Nie pisze tego zlosliwie.