Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1386
Stary 16.03.2012, 18:51
kucharz_77 napisał(a):Wyświetl post
Mój kolego. Chodzę na zebrania SKWK od wielu lat i zawsze była mowa o tym że Wisłą rządzą amatorzy, którzy chcą tylko wydrzeć jak najwięcej kasy od Cupiała.
I wlasnie moze problem jest w tym co piszesz. Zle adresowanie sprawy. Amatorzy rządza bo Cupiał takowych wybiera i takowymi sie otacza. To duzy chlopiec i trzesie wszystkim. Moze nalezalo by rozmawiac o podejsciu wlasciciela a nie tylko jego kukielek. Nie pisze tego zlosliwie.
Odpowiedz cytując