Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1385
Stary 16.03.2012, 18:50
Bednarz nie stara sie nawet owijać w bawełnę w jakim charakterze przyszedł do klubu i jaka czeka ten klub przyszłość.

Cytat:
Jestem nową osobą, która trafia do zarządu w środku sezonu. To sygnał, że Rada Nadzorcza zmieniła pomysł i filozofię na zarządzanie klubem
Rada Nadzorcza czytaj Cupiał. I obawiam się, że nie jest to takie puste gadanie, tylko sygnał do bardzo dużych zmian. Na gorsze.

Nie będzie szkolenia młodzieży (o bazie treningowej nie zapytano go, ale zapewne jest to taka sama "odległa przyszłość" - czytaj nigdy z tym właścicielem). Transfery - mgliste i zapewne za darmo. Stan - jego już tu nie ma. Cele - będziemy walczyć. Czytaj w zasadzie RN jest wszystko jedno. Pieniądze - z tym problemem będziemy sie mierzyć. Czyli nie ma.

I te słowa o Kapce - obrażające klub, jego stuletnia tradycję i kibiców. I nie pozostawiające złudzeń kto będzie rządził i decydował w klubie o najistotniejszych sprawach.
Bednarz nawet nie próbuje upozorować innej roli, niż figuranta za dobre pieniądze.

Ale w sumie żadnego zaskoczenia dla mnie nie ma. Zbieramy owoce błędnej polityki prowadzonej od lat.

Dziś było o sporcie. Czekam na oświadczenie odnośnie nowej polityki w stosunku do kibiców.
Odpowiedz cytując