Wyświetl pojedynczy post
LuKaS TSW
Senior Member
 
Od: 12.2005
Skąd: Polska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#165
Stary 16.03.2012, 18:32
Jak dla mnie to awanse Realu,Barcelony,Bayernu i mimo wszystko Benfica.Szkoda że Bayern nie trafił na Barcelonę bo chyba mieliby większe szanse ich wyeliminować niż Milan.Real nawet jak będzie się męczył na Cyprze,to u siebie powinien postawić kropkę nad i.Bayern jest dużo lepszy od Marsylii i powinien sobie spokojnie poradzić,Milan musiałby na San Siro zagrać jak z Arsenalem i wygrać najlepiej do zera bo na Camp Nou raczej wielkich szans nie ma.Benfica-Chelsea tutaj jak dla mnie najbardziej wyrównana para,ale liczę że Benfica po wyeliminowaniu United da sobie radę z kolejnym angielskim zespołem.
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.
Odpowiedz cytując