Wyświetl pojedynczy post
kucharz_77
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1384
Stary 16.03.2012, 18:29
Krotochwila napisał(a):Wyświetl post
Tak z innej beczki.
Ciekawi mnie co na to wszystko SKWK.
Dla mnie to jak (i czy) Stowarzyszenie zareaguje na obecną sytuację będzie testem tego, czy nadaje się do roli poważnego partnera do rozmów z Klubem i czy potrafi właściwie odczytywać zagrożenia.
Bo organizacyjnie dzieją się rzeczy bardzo, bardzo niepokojące.
Mój kolego. Chodzę na zebrania SKWK od wielu lat i zawsze była mowa o tym że Wisłą rządzą amatorzy, którzy chcą tylko wydrzeć jak najwięcej kasy od Cupiała.
Odpowiedz cytując