nie ogladalem losowania - czy byl jakis podzial ? czy tylko "przypadkowo" teoretycznie silniejsze druzyny maja pierwsze mecze na wyjezdzie


....mysle ze Real bez problemu przejdzie - Benfica moze powalczyc z Chelasea ale chyba jnie da rady - OM z Bayernem ...wg mnie szanse 50/50 ....szkoda ze Milan trafil na Barce - marzy mi sie wygrana Rossonerich ale to tak samo realne jak obrona MP przez Wisle