Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#164
Stary 16.03.2012, 18:13
nie ogladalem losowania - czy byl jakis podzial ? czy tylko "przypadkowo" teoretycznie silniejsze druzyny maja pierwsze mecze na wyjezdzie ....mysle ze Real bez problemu przejdzie - Benfica moze powalczyc z Chelasea ale chyba jnie da rady - OM z Bayernem ...wg mnie szanse 50/50 ....szkoda ze Milan trafil na Barce - marzy mi sie wygrana Rossonerich ale to tak samo realne jak obrona MP przez Wisle
Odpowiedz cytując