Temat
:
I Liga - temat zbiorczy.
Wyświetl pojedynczy post
|el0|ManoeL
Member
Od: 05.2011
Offline
#
31
16.03.2012, 18:12
ja kibicuje termalice
niech awansuja
pamietam jeszcze jak gralismy z nimi w okregowce ze 6 lat temu
|el0|ManoeL
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do |el0|ManoeL
Znajdź inne posty napisane przez |el0|ManoeL