Markus napisał(a):

Bednarz rozłożył mnie dziś na łopatki tekstem o Zdzisiu Kapce jako o doświadczonym zarządcy, kimś "funkcyjnym" . I odpowiedzialnym za całość skaucie. Jakby mnie ktoś uderzył. Zdzisiu cennym menadżerem, wartościowym zarządcą - nawet Monthy Python by tego nie wymyślił.
Stare wraca. Z całą swoją hipokryzją, obłudą, konszachtami, głupotą. Jeszcze ktoś ma wątpliwości?
Wstyd mi za ostatnie posunięcia Bogusława Cupiała urągające nie tylko zdrowemu rozsądkowi.
|
Ile tej karmy mamy dzięki umowom zdziska 700kpln?