Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1382
Stary 16.03.2012, 17:52
Markus napisał(a):Wyświetl post
Bednarz rozłożył mnie dziś na łopatki tekstem o Zdzisiu Kapce jako o doświadczonym zarządcy, kimś "funkcyjnym" . I odpowiedzialnym za całość skaucie. Jakby mnie ktoś uderzył. Zdzisiu cennym menadżerem, wartościowym zarządcą - nawet Monthy Python by tego nie wymyślił.

Stare wraca. Z całą swoją hipokryzją, obłudą, konszachtami, głupotą. Jeszcze ktoś ma wątpliwości?

Wstyd mi za ostatnie posunięcia Bogusława Cupiała urągające nie tylko zdrowemu rozsądkowi.
Ile tej karmy mamy dzięki umowom zdziska 700kpln?
Odpowiedz cytując