aNouc napisał(a):

|
Ale na co ma zareagować? bo nie bardzo rozumiem
|
Na zmiany, które w moim odczuciu oznaczają w bardzo krótkim czasie sprowadzenie Wisły do roli ligowego średniaka. Już w następnym sezonie. Na zastępowanie w pionie sportowym profesjonalistów amatorami. Na przyznawanie się do tego, że akademia i baza treningowa nie są priorytetami rozwojowymi. Na puste i idiotyczne obietnice wielkiej, polskiej Wisły.
Nie zrozum mnie źle, niczego od SKWK nie oczekuję, bo nie jestem członkiem.
Według mnie w Klubie dzieje się bardzo źle i sytuacja wymaga reakcji. I głośno się zastanawiam czy SKWK podziela moje i części forumowiczów zdanie czy też nie.