Wyświetl pojedynczy post
Krotochwila
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1379
Stary 16.03.2012, 17:23
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Ale na co ma zareagować? bo nie bardzo rozumiem
Na zmiany, które w moim odczuciu oznaczają w bardzo krótkim czasie sprowadzenie Wisły do roli ligowego średniaka. Już w następnym sezonie. Na zastępowanie w pionie sportowym profesjonalistów amatorami. Na przyznawanie się do tego, że akademia i baza treningowa nie są priorytetami rozwojowymi. Na puste i idiotyczne obietnice wielkiej, polskiej Wisły.

Nie zrozum mnie źle, niczego od SKWK nie oczekuję, bo nie jestem członkiem.
Według mnie w Klubie dzieje się bardzo źle i sytuacja wymaga reakcji. I głośno się zastanawiam czy SKWK podziela moje i części forumowiczów zdanie czy też nie.
vel HatefulRespect
Odpowiedz cytując