Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1377
Stary 16.03.2012, 17:11
Krotochwila napisał(a):Wyświetl post
Tak z innej beczki.
Ciekawi mnie co na to wszystko SKWK.
Dla mnie to jak (i czy) Stowarzyszenie zareaguje na obecną sytuację będzie testem tego, czy nadaje się do roli poważnego partnera do rozmów z Klubem i czy potrafi właściwie odczytywać zagrożenia.
Bo organizacyjnie dzieją się rzeczy bardzo, bardzo niepokojące.

Ale na co ma zareagować? bo nie bardzo rozumiem
Odpowiedz cytując