Wyświetl pojedynczy post
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#161
Stary 16.03.2012, 16:41
Ja licze na finał Bayern-Barcelona. Z pewnością dużo nobilitacją będzie gra w finale LM dla Bawarczyków na swoim stadionie a z drugiej strony nie przepadam za piłkarzami Realu i niech im już wystarczy wygranie w La Liga..
Odpowiedz cytując