Wyświetl pojedynczy post
najm
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17871
Stary 16.03.2012, 16:34
Zastanawia mnie ostatnio taka kwestia. Otóż pamietam, że jak przychodził do Wisły Daniel Michalczyk to podobno wprowadzał taki specjalny trening, który miał w dużym stopniu zapobiec kontuzją. Ostatnio jednak mam wrażenie, że to w ogóle nie działa . Zwłaszcza dzisiejsza konferencja Probierza sugeruje, że jest coś nie tak, skoro "jest sporo drobnych urazów".
Odpowiedz cytując