|
Mogę tylko stwierdzic że zmierzac zaczynamy w kierunku Ligowego Średniaka i tak niestety będzie. Klub Piłkarski to nie tylko I zespół ale także dobry marketing, szkółka piłkarska ( pod tym względem przerośnie nasz niedługo więszkosc ligi) gdy u nas będą grały Lamey czy jakies Salaty ze Słowacji albo Jirsaki u Legi będą biegali Wolski, Żyro którzy będą przewyższali poziomem średniaków sciągnietych prze Bednarza będą się identyfikować z klubem i jeszcze można będzie ich sprzedać za grube mln euro. Więc teraz odnosze wrażenie że pomysł na kierowanie klubem to I zespół a rozwuj ma mniejsze znaczenie. Wiec gdy reszta ligi będzie powoli się roziwac ale będzie Wisła z taką polityka za 6 lat walczyć będzie o 4-5-6 miejsce w lidze.
|