kacpaw91 napisał(a):

Jako klub opowiedzieliśmy się przeciwko przepłaconym polskim piłkarzom. 27-letniego Piecha wycenia się na 2.5 mln euro. Za niewiele więcej sprzedaliśmy niegdyś dwa lata starszego Żurawskiego, który zdążył strzelić w naszej lidze ponad 100 bramek i dać wiele miłych chwil reprezentacji Polski, czy Wiśle w pucharach. Za mniej sprzedaliśmy Pawła Brożka, który strzelił znacznie więcej bramek i był wtedy młodszy, a także nieźle ograny jak na polskiego piłkarza. Wolski pokazał kilka unikalnych na naszą ligę zagrań i Legia już stawia cenę zaporową 15 mln euro. Jankowski nie strzelił nigdy 10 bramek w sezonie w lidze, a już życzy się za niego 2.5 mln euro. 1.5 mln euro za mającego jedną dobrą rundę Skorupskiego? Za tyle odchodził za granicę Sandomierski mający za sobą dwa niezłe sezony w naszej lidze. Ostatni hit to Nakoulma i 2.5-4 mln euro. To są odpowiednie ceny? Może dla Polonii Warszawa i magnatów ligi tureckiej.
.
|
Nie polemizuje z Tobą - ale nie siej propagandy. Jakiego Piecha za 2,5 mln euro? Może o Jankowskiego chodzi? Nie pomyliłeś się?
Pierwsze słyszę żeby Ruch wyceniał Piecha na 2,5 mln euro. Pewnie się okaże że nie 2,5 mln a 1 mln i nie euro a złotych
