|
Pracował ktoś w Makro przy Rondzie Ofiar Katynia albo na Zakopiańskiej ? Potrzebuje opinie o pracy - jakie wynagrodzenie, jaka atmosfera pracy, jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna, itd.Najlepiej na priv
WIELCY LUDZIE WIELKI KLUB - WIĘKSZY OD NAS TYLKO BÓG
|