Wyświetl pojedynczy post
rasel1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1365
Stary 16.03.2012, 14:42
saklak daruj sobie te wycieczki personalne ja stwierdzam fakty ze w innych klubach da sie jakos zmontowac porzadny zespol za duzo mniejsze pieniadze a u nas Valckx wydaje 2 mln euro na zapchajdziury typu Nunez albo emerytow z zagranicy ktorym w dodatku trzeba placic krocie. Dosc powiedziec ze wiekszosc tego dream teamu ze wszystkich stron swiata to gracze wypozyczeni albo ktorym koncza sie kontraktu w lecie. Kiedys polityka transferowa Wisly polegala na kupowaniu wyrozniajacych graczy z ligi i sprzedawaniu ich za dobre pieniadze. Dzisiaj nawet nie ma kogo sprzedac. No chyba ze Chaveza do Chin zeby Platense dostalo te swoje 65 proc.
Odpowiedz cytując