Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16183
Stary 16.03.2012, 14:30
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
ps. nie dziwię się że SB nie rodzi .W tym wieku?
Wydaje mi się że spłycasz głębie przekazu Sewka Blumsztajna. Zakładam że wieloznaczność przekazu jest zamierzona . No bo przecież ".......ę nie rodzę" może oznaczać:
1. Sewek koncentruje się na seksie i nie martwi się o konsekwecje
2. Seksistowski przekaz że ma w nosie wszelkie nieprzyjemne konsekwencje związane z porodem
3. Jasną deklarację że w układzie ze swoim partnerem pełni funkcję tatusia
4. Rezygnację z prób zajścia w ciążę
.....itp, itd
Możliwości interpretacyjne są niezwykle bogate