Arapaho napisał(a):

ps. nie dziwię się że SB nie rodzi .W tym wieku?
|
Wydaje mi się że spłycasz głębie przekazu Sewka Blumsztajna. Zakładam że wieloznaczność przekazu jest zamierzona

. No bo przecież ".......ę nie rodzę" może oznaczać:
1. Sewek koncentruje się na seksie i nie martwi się o konsekwecje
2. Seksistowski przekaz że ma w nosie wszelkie nieprzyjemne konsekwencje związane z porodem
3. Jasną deklarację że w układzie ze swoim partnerem pełni funkcję tatusia
4. Rezygnację z prób zajścia w ciążę
.....itp, itd
Możliwości interpretacyjne są niezwykle bogate
