Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1362
Stary 16.03.2012, 14:00
Perelki:

Szkolenie: Nic nie zmienia sie od lata i dalej jestesmy w czarnej dupie:

"Piłkarski Kraków czeka na profesjonalną akademię, która zapewni odpowiednie zaplecze klubowi spod Wawelu. „Problem akademii piłkarskich w Krakowie powraca wraz z różnymi osobami, którzy tu się pojawiają. Chciałbym, aby wszyscy mieli pewność, że nie będę chciał nikogo zwodzić, ani mówić nieprawdy, bo to droga do kłopotów. Z punkty widzenia dzisiejszego dnia jest to sprawa bardzo odległa” – skomentował".

"Biała Gwiazda od jakiegoś czasu prowadzi działania mające na celu wzmocnienie zespołu. „Już wcześniej podjęto próby, aby wyselekcjonować piłkarzy, którzy mogą zasilić nasz klub. Mamy wszyscy pełne zaufanie do trenera. Będziemy słuchali uważnie tego, co będzie nam mówił, jakie są jego spostrzeżenia, co do drużyny. Postaramy się, aby od nowego sezonu zespół miał taki kształt, jaki on uzna za najlepszy. Wierzę, że dzięki jego pomocy oraz z tym, co zostało dotychczas zrobione, będziemy w stanie stopniowo, ewoluując budować nową silną Wisłę. To co nas interesuje, to jest jakość” – dodał."

Slowo klucz, powoli i ewoluujac - czyli, zegnamy sie na pare lat z mistrzostwem. Beda testy, eksperymenty i brak kasy na transfery.
Odpowiedz cytując