Temat
:
Pytania do moderatorów i bieżące działania!
Wyświetl pojedynczy post
Benan
Senior Member
Od: 05.2011
Skąd: z Podhala
Offline
#
2992
16.03.2012, 13:59
A ja mam takie pytanie. Kiedyś, jeśli dobrze mi się wydaję, to były tematy o I lidze, chyba o niższych ligach także. Co się z nimi stało?
Benan
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Benan
Znajdź inne posty napisane przez Benan