Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1361
Stary 16.03.2012, 13:44
rasel1906 napisał(a):Wyświetl post
Skoro jest tak dobrze to dlaczego jest tak zle? Valckx sprowadzajac takich a nie innych graczy zrobil z tej ekipy ligowego szaraka zespol ze srodka tabeli juz nawet nie wspominam ze proprorcje w druzynie miedzy obcokrajowcami a Polakami sa chore a ten zespol nie ma zadnej stabilizacji bo w lecie leci polowa druzyny wy nie widzicie problemu tylko powtarzacie ze Valckx jest swietnym fachowcem bo kupil nam Meliksona, ze ci pilkarze zdobyli mistrzostwo. Zdobyli rok temu a dzisiaj najwyrazniej albo tak podniosl sie poziom ligi albo tak obnizyli loty. To dlaczego wobec tego nie bylo wzmocnienw zimie?. Napiszecie pewnie bo ni ma piniendzy, a co ma taki Ruch Chorzow albo Korona? Jeszcze mniej albo prawie nic a zakontraktowali paru zawodnikow i dzisiaj po Legii graja najlepsza pile w Polsce. Valckx do zwolnienia jak dla mnie

Ty jestes taki glupi czy tylko udajesz?
Kur.a za co mial zrobic te transfery?jaka kasa takie transfery.

Mogl bys tak pie.....ic ja by mial do dyspozycji ze 3mln euro, z z pusta kieszenia to co najwyzej mozesz pomazyc o dobrych zawodnikach
,
Odpowiedz cytując