Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1357
Stary 16.03.2012, 13:17
Stan nie odejdzie dlatego, że jest słaby, zawiódł, są zastrzeżenia do jego pracy, ma złą koncepcję tylko dlatego, że jest za drogi? IMHO lepiej wydać kilkaset tysięcy euro/sezon na dobrego dyrektora sportowego niż zatrudnić słabego za 10% tej sumy i potem tracić miliony (bądź ich nie zyskiwać) na chybionych transferach. Stan pokazał, że Wisła może na jego pracy nieźle zarobić. A to, że się ceni to normalna kolej rzeczy. Jeżeli my stracimy Stana to przygarnie go Legia, czy Polonia. Szczególnie ta pierwsza ze swoją Akademią i budżetem będzie miała ku temu ogromne szanse. Nie dość, że my stracimy dobrego dyrektora sportowego to zyska go nasz największy konkurent.

To zdanie o Kapce też mnie nie cieszy. Normalną koleją rzeczy byłoby gdyby DS został (o ile to stanowisko zostanie utrzymane) Jakub Jarosz. Dlaczego? Przez ostatni czas był zastępcą Stana, miejmy nadzieję, że zdobył trochę kontaktów i nabył cennego doświadczenia. Prezesem mogłaby zostać tym razem osoba, która zebrała doświadczenie na temat prowadzenia klubu w lepszej od naszej lidze. Kierunek holenderski był dość dobry i szkoda, że go porzucono.
Odpowiedz cytując